Konser

Canan Turan ile Atölye 20’de Kış Karşılaması

19 Kasım Cumartesi akşamı Atölye 20’nin ev sahipliği yaptığı ilk müzik organizasyonunda, Canan Turan, gitarist Fatih Ebrem ve klarnetçi Ozan Tura “Taa Londra’lardan” bizimle kışa merhaba demeye geldi.

Londra merkezli şarkıcı / müzisyen Canan Turan, Londra’da bilinen adıyla Djanan Turan; Atölye 20’nin konser ve sergi alanı olarak da kullanılan alt katında sıcak şarap eşliğinde, sıcak şarap gibi ılık, kat kat aromalı şarkılarıyla içimizi hem ısıtıp hep kıpırdattı, tadı da damağımızda kaldı.

Dinleti akşamında Atölye 20, sanatçı ve dinleyici olarak iki tarafın birbirinden ayrı deneyimler yaşadığı bir konser alanından öte; dinleyicinin de müzisyenin de bütünün birer parçası olduğu, büyük ve sıcak bir eve dönüştü. Sanatçı; kendine ait “Maze”, “Dancing Feet”, “Sormasaydın Keşke” gibi şarkılarının yanında “Ah Laçin” ve “Fidayda” yı da söyleyerek enerjiye folk aromalar ekledi.

Canan Turan’ın konser ve haberlerinden haberdar olmak için; Web Sitesi Facebook Instagram

“ATÖLYE20 ORGANİZASYONU GELECEK KONSERLERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TAKİP EDİN.
KENDİ KONSER VE DİNLETİLERİNİZİ ATÖLYE20’DE GERÇEKLEŞTİRMEK İSTERSENİZ LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. + 90 (212) 325 50 02, INFO@ATOLYE20.COM

Konser ve Dinletiler için Hizmet ve Kapasitemiz

Dinleme düzeni: 120 ayakta, 30 oturmalı

160 m2 alan: Mekan özel tasarımlı, duvarsız 160 m2 alana sahiptir.

Tavan Ses İzolasyonu: Küçük konser ve dinletiler için yeterli seviyede ses-izolasyonu mevcuttur.

WC

Mutfak

  • Sepetiniz boş...