Dijital Atölye

Dijital Atölye

Atölye20 Dijital Atölyeler çatısı altında üretim ve eğitim paralel olarak yapılmaktadır.

 

Eğitimler

Bilgisayar destekli çizim eğitimleri, başta Adobe Creative Programları, Blender ve Z-Brush olmak üzere online ya da yüzyüze olarak yapılmaktadır.

Ayrıca, ” Yapay zeka nedir ? Nasıl kullanırım ? Yapay Zekayı nasıl Yenerim : ) ? ”  gibi meraklarınızı da bu atölyelerde giderebilirsiniz.

 

Ana Başlıklar

Bilgisayar destekli çizim programları ile resim yapma

Konsept Tasarımı

Fotoğraf Çekimi ve Düzenleme

Yapay Zeka ile Alıştırmalar

3 Boyutlu Modelleme

Fotogrametri ile 3 boyutlu tarama

3D Print ile heykel/ maket yapımı

3D Figür renklendirme

Stop Motion

Animasyon

 

Proje Geliştirme ve Üretim

Üretim departmanında ise kişisel ya da kurumsal projeleriniz değerlendirilip, dijital platformlarda tasarlanıp üretilmektedir. Animasyon, 3 boyutlu programlarda heykel modelleme, tarama, 3D yazıcı ile maket yapımı gibi işler hizmetlerimiz arasındadır.

Özel projeleriniz için veya eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Eğitmenler : Deniz Coşkun – Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

Yapım Teknikleri : Planlama, ölçü alma, ahşap kesme, oyma, birleştirme, zımpara, dolgu, boyama, cilalama

Eğitim Dili: Türkçe, Almanca, İngilizce, Farsça

Dijital atölyemize katılmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

İletişim

Deniz Coşkun

1978’de İstanbulda doğdu. 1996’da Tarsus Amerikan Koleji’nden, 2003 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden mezun oldu. 2003 yılında kendi şirketini kurana kadar yurt içi ve yurt dışında çeşitli firmalarda 3 boyutlu modelleme , karakter tasarımları ve animasyonlar yaptı. 2016 yılına kadar kendi kurduğu Ka-BUM! Görsel Sanatlar ve RENDERPARK şirketlerinde dijital medya alanlarında projeler geliştirdi ve uyguladı.

2016 yılında Sevgi Karay ile Atölye20 Buluşma Noktası’nı kurdu. Burada Kültür-Sanat alanında projeler geliştirmekte ve yürütmektedir.

2017 yılında Almıla Karay ve Can Duru’yu da yanına alarak  Gezici Atölye Projesi ile, karavanla Türkiye’nin sahil şeritlerini dolaştı, çocuklara ve gençlere ücretsiz tasarım atölyeleri düzenledi.

Deniz Coşkun, Atölye20’de çocuklara özel tasarım atölyeleri geliştirmekte, ve ayrıca yetişkinler için malzeme araştırması yapmakta ve uygulama yöntemleri geliştirmektedir.

Yaş Grubu: 12 ve üstü

Katılımcı Sayısı: 4

0212 325 5002

  • Sepetiniz boş...